kondensatory EPCOS PCC
Kondensatory EPCOS PCC

[columns] [span8]

Kondensatory EPCOS PCC™ (Power Capacitor Chip) zostały zaprojektowane jako rozwiązanie DC-Link dedykowane zespołom napędowym samochodów elektrycznych.

Modele B25655J4307K*1 oraz B25655J4507K*5 zostały zaprojektowane we współpracy z Infineon Technologies i są kompatybilne z modułami IGBT z serii HybridPACK™1 (do 20 kW) i Hybrid-PACK6™2 (do 90 kW). Zależnie od mocy moduły te znajdują zastosowanie w układach hybrydowych lub pojazdach w pełni elektrycznych.

[/span8][span4] zamów online [/span4][/columns]
 
Czytaj dalej
Kondensatory foliowe epcos MKP MKT X2 Y2
Kondensatory Foliowe EPCOS: MKP, MKT, X2, Y2

[columns] [span8]

EPCOS jest wiodącym producentem komponentów pasywnych na świecie.

Jest jednym z niewielu który oferuje pełen przekrój kluczowych komponentów elektronicznych w swojej ofercie. Rosnące zapotrzebowanie rynku na komponenty elektroniczne najwyższej jakości oraz takie które mają charakteryzować końcowy produkt wysoką jakością wykonania i pracy urządzenia, zaowocowało stworzeniem całych rodzin produktów kondensatorów foliowych.

Wszystkie serie spełniają rygorystyczne serie norm. Certyfikowane są w najbardziej wymagających laboratoriach na świecie. Wszystko po to aby spełnić oczekiwania klientów końcowych. Stosowane przez wielu światowych producentów w motoryzacji, przemyśle, automatyce, oświetleniu i innych wymagających aplikacjach. Poniżej przedstawiamy ofertę na kondensatory foliowe które idealnie sprawdzą się w branży transportowej.

 
 
Czytaj dalej