Switch ISON - M12
Switch ISON DF306P-4-M12

[columns] [span8]

ISON DF306P-4-M12 to  niezarządzalny przemysłowy switch z szejścioma złączami.  Porty PoE zapewniają łatwe użycie aplikacji plug-n-play. Dzięki złączom M.12 idealny do zastosowań  w kolejnictwie.

Switch może być zasilany napięciem z przedziału 24~56V DC, a także posiada funkcje zabezpieczające urządzenie w przy zasilaniu z akumulatora. Natomiast zakres temperatury pracy switcha wynosi -40~75°C. Z uwagi na kompaktowe wymiary oraz możliwość montażu naściennego i na szynie DIN ISON może być zainstalowany praktycznie wszędzie.

 
Czytaj dalej
Switch ISON IS-DG512P
Switch ISON IS-DG512P

[columns] [span8]

ISON IS-DG512P to zarządzalny switch warstwy drugiej i czwartej z dwunastoma złączami.  Porty PoE zapewniają łatwe użycie aplikacji plug-n-play.

Switch ISON IS-DG512P posiada osiem portów PoE i dwa porty High Power PoE ( do 60W ). Szeroki zakres temperatury pracy oraz przemysłowe wykonanie sprawia, że doskonale sprawdza się do użytku w inteligentnych systemach transportu oraz automatyce budynkowej. Z uwagi możliwość montażu naściennego i na szynie DIN IS-DG512P może być zainstalowany praktycznie wszędzie.

 
Czytaj dalej
Switch ISON IS-DG514
Switch ISON IS-DG514

[columns] [span8]

ISON IS-DG514 to zarządzalny switch warstwy drugiej i czwartej z czternastoma złączami. 

Dziesięć złączy RJ45 full gigabitowych oraz cztery porty 100/1000 SFP.  Szeroki zakres temperatury pracy oraz przemysłowe wykonanie sprawia, że doskonale sprawdza się do użytku w inteligentnych systemach transportu oraz automatyce transportowej. Z uwagi na kompaktowe wymiary oraz możliwość montażu naściennego i na szynie DIN IS-DG514 może być zainstalowany praktycznie wszędzie.
Czytaj dalej