Moduł komórkowy - ZTEWelink MW3650
Moduł 3G ZTE MW3650 w obudowie LCC

[columns] [span8]

Moduł został oparty o najnowszy chipset i zapewnia optymalne rozwiązanie zarówno dla aplikacji SMS/Data jak i dotyczących przesyłu audio.

MW3650 charakteryzuje się szybkością transmisji danych 3,6 Mb / s (DL) i 384 kb / s (UL), co zapewnia użytkownikom niezawodne, mobilne połączenia do transmisji danych. Idealny do szerokiego spektrum zastosowań przemysłowych, takich jak inteligentne systemy pomiarowe, systemy tranportowe, telematyka, tele-medycyna, POS, przemysłowe urządzenia przenośne itp. Dostępna również w wersji ze złączem PCI-e.

 
Czytaj dalej
Moduł komórkowy LTE - ZTEWelink MG2810
Moduł GSM/GPRS ZTE MG2810

[columns] [span8]

Moduł GSM MG2810 jest kompletnym czterozakresowym rozwiązaniem GSM/GPRS w obudowie LGA. M10 spełnia normy przemysłowe oraz oferuje bardzo niskie zużycie energii, co idealnie sprawdza się w wielu aplikacjach takich jak smart metering, POS czy branża ochroniarska. Dodatkowo posiada Bluetooth.

 
Czytaj dalej
Moduł komórkowy LTE - ZTEWelink+ME3630
Moduł LTE ZTE ME3630 w obudowie LCC

[columns] [span8]

Moduł ME3630 został zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikowi szybką transmisję danych w LTE. Zapewnia do 50 Mbps upload i do 150 Mbps download, jest również w pełni kompatybilny z sieciami 2G/3G.

Idealny do szerokiego spektrum zastosowań przemysłowych, takich jak inteligentne systemy pomiarowe, systemy tranportowe, telematyka, tele-medycyna, POS, przemysłowe urządzenia przenośne itp. Dostępna również w wersji ze złączem PCI-e.

 
Czytaj dalej